Balzami a rúže LE PAPIER

 

Dánska značka vyrábajúca tieto produkty bola založená v roku 2014 pani Munck a jej dcérou Katrine. Začali s výrobou výrobou balzamov na pery v plastovom obale.

Keďže hľadali medzeru na trhu rozhodli sa, že do roku 2023 budú 100% kozmetickou spoločnosťou bez použitia plastov.

Eko zameranie v podobe Le Papier balzamov a rúžov na pery uviedli na trh len na jeseň 2019. K výrobe využívajú iba biologicky odbúrateľné a recyklovateľné materiály a ich cieľom je politika nulového odpadu.

Ich nová línia - Beauty Made Easy - Le Papier - je prvý revolučný krok týmto smerom. Ide o novinku na trhu, ktorá vyšla len na jeseň 2019 a my vám ju práve prinášame v našom obchode.

Le Papier balzam a rúž na pery je úplne bez použitia plastov. Jednoducho si ich odrolujete až do úplného minutia. Nezaťažuje ekológiu a ani vaše zdravie.

Obalový papier týchto produktov je čisto recyklovateľný takže nezaťažuje prírodu. Momentálne sú k dispozícií 3 druhy balzamov na pery, 3 druhy matných a 3 druhy lesklých rúžov na pery.

Vo februári 2020 by mali byt k dispozícií štvrtý druh balzamu na pery - LINDEN FLOWER, štvrtý druh matného rúžu na pery - ROUGE a štvrtý druh lesklého rúžu na pery- CORAL.

Tieto produkty sme pridali aj do našich darčekových balení za zvýhodnenú cenu.

Sledujte nás na instagrame.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.