Čistenie pleti s kozmetikou Inlight

Čistenie pleti je  absolútnym základom pre zdravú pleť. Pomocou 100% organickej kozmetiky INLIGHT dosiahnete mimoriadne výsledky. Inlight problémy pleti nepotláča, ale prostredníctvom podpory regeneračných a pleti vlastných prirodzených procesov, ktoré sú často krát nesprávnou kozmetikou silne narušené, jej umožňuje, aby sa ozdravila sama. Viac o kozmetike Inlight sa dočítate tu.
 

Čistenie pleti s Inlight bio kozmetikou

Len príroda je pleti prirodzená. Bylinky vedia spoľahlivo vyhojiť akné, vrátane ťažkých foriem, čistia póry, čierne bodky a dokážu si poradiť aj s poruchou pigmentácie. Čistá a správne fungujúca pokožka neinklinuje k tvorbe kožných problémov. BIO bylinkové 'super duo' to vyrieši a to úplne bez syntetickej chémie.

Tandem Bio čistiaci balzam a kvetové tonikum Inlight Vašu tvár rozosmeje už po prvej aplikácii, po pár dňoch používania sa Vaša pleť doslova premení. Rovnako ako my, zamilujete si ich tiež pre ich nádhernú prírodnú vôňu, ktorá z ranného i večerného čistenia vytvorí obľúbený rituál spojený s aromaterapiou. Po osobnej skúsenosti vieme, že čistenie balzamom a tonikom Inlight viditeľne minimalizuje akné už po niekoľkých aplikáciách.

Ak pridáte jeden krát do týždňa ošetrenie Bio superfood maskou, ktorá 'vymaže' čierne bodky, upokojí akné, silne detoxikuje a doslova nabije pleť antioxidantami, môžete sa tešiť z dokonalej pleti. Práve tieto produkty výrazne pomohli v starostlivosti o pleť aj herečke Ani Geislerovej, ktorá ich používa denne aj pri natáčaní.

1krok-zm

2krok-zm

Po ošetrení tonikom je ideálne pleti dopriať vhodný pleťový balzam alebo olej. Či už si vyberiete nočný balzam alebo hĺbkovo hydratačný balzam Inlight, stačí malé množstvo (asi ako sušený hrášok), pokiaľ siahnete po krásne voňavom dennom oleji, plne postačia 2-3 kvapky. Balzamy a oleje aplikujte vždy na vlhkú pleť a následne vmasírujte, až kým sa 'nespojí' a nevstrebe do pleti. 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.