Maskara od Lily Lolo je obľúbená právom

maskaraLL

Zvýraznenie rias je akási neodmysliteľná bodka za celým líčením. Pre niektoré z nás je to dokonca jediným kozmetickým prípravkom, ktoré v rámci svojej "líčiacej" rutiny používame. Preto je vybrať si dobrú maskaru niekedy tak trochu alchýmia.

Trh je zaplavený mnohými produktami, ktoré sľubujú to, či ono. Rôzne tvary, či materály kefiek, prípadné zloženie samotnej maskary majú zaručiť požadovaný efekt. Ak však nechcete svoje riasy zaťažovať silikónmi, či parabénmi, alebo máte veľmi citlivé oči je na mieste siahnuť po prírodnej maskare. Aj na poli prírodnej kozmetiky máte už na výber z pomerne mnohých možností. Z vlastnej skúsenosti však viem, že výrobcovia prírodnej kozmetiky nie vždy zloženie maskary "vyšpikujú" tak, že sa s ňou aj dobre pracuje a aj výsledok stojí za to. Maskara od Lily Lolo je ale jedna z tých, ktoré sa právom tešia celosvetovej obľube.

Minimalizmus prechádza celou značkou Lily Lolo. Od obalov výrobkov až po samotné zloženie, ktoré obsahuje skutočne len nevyhnutné. Tak je to aj v prípade ich maskary. Maskara disponuje pomerne objemnou oválnou kefkou. Aj vďaka tomu sa s ňou pracuje jednoducho a oči máte nalíčené za chvíľku. Nanáša sa naozaj ľahko, pekne sa po riasach kĺže a precízne ich obaľuje, čím naberajú na objeme a dĺžke. Nezostanú však zlepené. Výsledný efekt je skutočne očarujúci.

 pred a po1M2

Ďalším nevyhnutným kritériom pri výbere dobrej riasenky býva jej výdrž. Nič neobťažuje viac ako droliace sa kúsky vysušenej maskary, ktoré tvoria v okolí očí nepekný efekt. Maskara od Lily Lolo však drží presne tam, kde má až kým ju neodlíčite, nedrolí sa a neopadáva, tak Vám dáva pocit istoty po celý čas jej nosenia.

Ak teda túžite po spoľahlivej maskare, ktorá riasy nezaťažuje a neničí, nedráždi oči a spĺňa všetky atribúty "konvenčnej" riasenky, tá od Lily Lolo Vás určite nesklame.

ZOBRAZIŤ NA E-SHOPE 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.