Opálený vzhľad- prirodzene, rýchlo a hlavne zdravo.

Zuii_organic_bio_samoopalovacia_rada

Leto sa nezadržateľne blíži, a to so sebou prináša dovolenky, leňošenie pri vode a tiež dlhé letné večery pod holým nebom. Vrstvy oblečenia sa obmedzujú na 'čím menej, tým lepšie' a my odhaľujeme svetu veľkú časť svojej pokožky. Pokiaľ sme nemali to šťastie a počas zimných mesiacov sme neleteli do exotiky, naša koža má svetlý a u niektorých až vééľmi svetlý odtieň :-) Väčšina z nás však túži v šatách, či v plavkách ukázať hnedší odtieň pokožky, ktorý pôsobí atraktívne a lákavo.

Návšteva solárií, či využitie prvých slnečných lúčov môže byť riešenie, no má aj svoje nevýhody. V prípade solária vždy musíme niekam zájsť a počkať si, kým sa po niekoľkých návštevách opálenie 'vybuduje'. Pri opaľovaní slnkom možno chodiť nikam nemusíme, no kým dosiahneme zlatistý odtieň, je nutné na ňom ležať hodiny. Oba tieto spôsoby však majú spoločné to, že akokoľvek sa chránime, vystavovanie pokožky UV žiareniu jej dlhodobo neprospieva.

Neexistuje niečo ako zdravé a bezpečné opálenie zo slnka, či solária, nakoľko zvýšenie pigmentu v pokožke, ktorý sa nazýva melanín a vďaka ktorému dosiahneme snedý odtieň, je vlastne znakom poškodenia. Pokožka sa tvorbou melanínu snaží chrániť. Kým sme mladé, je všetko ako tak v poriadku, no koža si pamätá a neskôr nám to spočíta. Pretože pravidelné a dlhodobé vystavovanie kože UV žiareniu urýchľuje jej starnutie, podporuje vznik pigmentových škvŕn, znižuje pružnosť pokožky a spôsobuje vznik vrások. V niektorých prípadoch môže viesť až k vážnym ochoreniam kože.

Uprednostnením samoopaľovacích prípravkov pred hodinami strávenými na slnku ušetríte nielen čas, ale aj vašu pokožku. Zároveň dosiahnete instantné a prirodzene vyzerajúce opálenie. Výberom kvalitných bio produktov môžete dokonca pokožke dodať extra dávku starostlivosti. Čo môže byť viac ako si vybrať samoopaľovaciu kozmetiku v bio kvalite, ktorá neobsahujú žiadne škodlivé ingrediencie, dodá vám krásny opálený vzhľad a ešte vašu kožu hydratuje a vyživuje? 

Odborníci na výrobu bio kozmetiky austrálskej značky Zuii Organic predstavili jedinečnú bio samoopaľovaciu radu. Tá obsahuje unikátnu kombináciu zložiek ako šťavu z bambusu, raw kakao, či výťažok zo semien hrozna pre udržanie hydratovanej a žiarivej pokožky. Bežné samoopaľovacie výrobky obsahujú alkohol, či syntetické farbivá, v Zuii 'samoopalovákoch' nájdete len ingrediencie, ktoré koži prospievajú a zároveň jej prepožičiavajú krásnu hnedú farbu bez oranžových podtónov, či fľakov a škvŕn.

Zuii_organic_bio_samoopalovacia_rada_02

Rada zahŕňa obľúbenú samoopaľovaciu penu, ktorá má ľahkú textúru, je neparfumovaná a aplikuje sa skutočne rýchlo a jednoducho. S ňou dosiahnete opálený vzhľad okamžite a vydrží 7-10 dní po jednej aplikácii. Samoopaľovacia pena je dostupná v 4 odtieňoch, takže si prídu na svoje tí, ktoré chcú jemnejšie 'opálenie', ale aj tí, ktorí majú radi naozaj chrumkavo hnedý vzhľad. Ak však uprednostňujete postupné docielenie opáleného vzhľadu, skvelou voľbou pre vás bude bio samoopaľovacie telové mlieko Zuii. Telové mlieko sa krásne dopĺňa so Zuii bio samoopaľovacím mliekom na tvár, ktoré je veľmi vhodné aj na suchú pleť. Majiteľkám mastnej pleti rovnako dobre poslúži Zuii bio samoopaľovacia voda na tvár.

Koho zaujíma aj pozadie výrobkov, ktoré používa a záleží mu na udržateľnosti, máme pre neho skvelé správy! Zakladateľka Zuii, Rose Beesey, si dala pri komponovaní produktov záležať aj na tom. To sa odzrkadlilo aj na použití bambusovej šťavy, ktorá je nosnou zložkou celej rady. Nie je tam však náhodou. Okrem toho, že zabezpečuje hydratáciu a zdravie pokožky, je to jedna z najrýchlejšie rastúcich a obnoviteľných surovín. Celá Zuii bio samoopaľovacia rada je vegánska, samozrejme, netestovaná na zvieratách a certifikovaná. Všetky výrobky obsahujú viac ako 93% surovín v bio kvalite a viac ako 95% prírodných zložiek.

Niektorý zo Zuii samoopaľovacích produktov určite tiež oceníte pri rôznych príležitostiach ako sú svadby, plesy, či stužkové. Jednoducho tam, kde budete chcieť zažiariť.

To sú samé pozitíva! Takže pred tým ako toto leto zamierite niekam na osušku, či deku chytiť slnkom pobozkaný vzhľad, zvážte všetky zdravotné a beauty riziká, ktoré sa s tým spájajú. Siahnite radšej po zdravšom variante - bio samoopaľovacej kozmetike Zuii. Nebudete ľutovať :-)

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.