Značka Inlight. Jedinečná, čistá, účinná.

Založená na znalostiach, vedená alchýmiou, inšpirovaná prírodou.

100% organická kozmetika Dr. Spieziu zachytáva živú energiu prírodných ingrediencií pre regeneráciu pokožky a pozdvihnutie ducha. Inlight doslova prináša krásu do života.

production-ingredients-slider3_1024x1024

Kľúčové vlastnosti značky Inlight:

  • formulovaná doktorom Dr. Mariom Spieziom, dlhoročným kožným expertom, homeopatom a stále praktikujúcim lekárom
  • produkty na báze vysokokvalitných olejov, bez obsahu vody
  • vysoké koncentrácie fytonutrientov
  • ingrediencie používané na výrobu sú získavané výhradne od overených dodávateľov so zárukou kvality a organického pôvodu
  • všetky bioaktívne extrakty sa spracovávajú šetrne a zväčša ručne priamo ľuďmi z Inlight - výroba od základných ingrediencií po konečný produkt prebieha 'pod jednou strechou'
  • remeselná poctivá práca od začiatku po finálny výrobok
  • 100% organické zloženie, bez obsahu syntetických ingrediencií, či chemikálií
  • značka podporuje filozofiu bez krutosti - je Cruelty free - má certifikáciu HCS (Leaping Bunny)

 

Značka Inlight sa drží filozofie tzv. slow beauty. Všetky vzácne ingrediencie sú odborne miešané Dr. Spieziom a sú macerované v oleji viac ako mesiac pre maximálne využitie ich unikátnej sily a liečivých vlastností. Neskôr sa v oleji macerované byliny a kvety šetrne lisujú a filtrujú tak, že zostáva krásna a jedinečná olejová zmes nabitá fytonutrientmi, do ktorej sa následne pridávajú finálne ingrediencie ako včelí vosk, či esenciálne oleje.

Suroviny sa spracovávajú v čo najmenšej možnej miere pre zachovanie ich prirodzenej celistvosti a živej sily (teplota žiadneho procesu výroby nepresahuje 42°C). Veda a alchýmia, vášeň a inovácia, trvalá udržateľnosť a rešpekt sprevádzajú každý krok výroby kozmetiky Inlight, ktorá sa vyrába v malých šaržách.

Patentovaný matrix a rukopis Dr. Spieziu -  Bio-lipophilic Matrix® - tvorí srdce celej rady Inlight. Výskumom, alchýmiou a prírodou inšpirovaná unikátna zmes olejov vyvinutá tak, aby pokožke poskytla všetky esenciálne prírodné zložky, ktoré potrebuje pre hĺbkovú výživu a regeneráciu. Napomáha pleti prirodzeným biochemickým procesom a podporuje jej imunitu a stimuluje obnovujúce, absorbčné a detoxikačné procesy pleti. Bio-lipophilic Matrix® je prírodne identický a pokožkou plne akceptovaný vďaka tomu, že jeho zloženie je veľmi podobné sébu (mazu), ktoré pokožka prirodzene produkuje. 

Production-Lifestyle-Low-Res-30_800x  Dr_Mariano_Spiezia_large

Inlight je doslova magická. Má vysokú energetickú vibráciu, ktorú nadobúda počas celého procesu výroby - od zrenia bylín a kvetov v olejoch pri mesačnom svite obklopených vzácnymi kameňmi a magickými symbolmi, cez tóny vážnej hudby, ktorá sa nesie celým priestorom výrobne až po harmonickú náladu každého pracovníka, ktorý sa na výrobe podieľa. Celé to možno znie až rozprávkovo, no taká je skutočnosť. V Inlight veria v energiu všetkého, čo nás obklopuje a aj vďaka tomu presviedčajú čoraz viac ľudí o účinnosti a nespornej výnimočnosti tejto kozmetiky.

Energia každého produktu je posilnená jedinečným alchymistickým symbolom vyobrazeným na obale. Ani krabičky, do ktorých sa kozmetika balí, nie sú obyčajné, ale podčiarkujú celý koncept, ktorý v sebe táto značka nesie. Ich akvarelový dizajn navrhol lokálny umelec z Cornwallu, kde sa kozmetika vyrába. Prevažujúca sivá a modrá farba symbolizujú múdrosť a hojnosť, vzduch a more ako esenciálne zložky pre život. 

Inlight_art_and_beauty_3_1024x1024

 

 

A prečo si kozmetiku Inlight zamilujete? Kvôli jej nepopierateľnej účinnosti, ktorej dôveruje čoraz viac žien a mužov, pre ktorých bola Inlight doslova poslednou záchranou. Unavená, zašedlá pleť bez života, vrásky, pigmentácie, akné? Inlight účinne pomáha harmonizovať pokožku a odstraňovať tak kožné problémy.

Inlight je láska a život, je to živá kozmetika.

Portfólio produktov Inlight si môžete prezrieť tu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.