Zvieratá milujeme. Preto je naša kozmetika Cruelty free.

Mnohí vlastníme domáceho miláčika - psa, mačku, králika... Máme ich radi a tiež trpíme, keď oni trpia. Zvieratá, ktoré sú účelne držané v malých klietkach a v sterilných laboratórnych podmienkach ako pokusné "veci" nie sú predsa o nič horšie ako tie, ktoré máme doma. Sú to rovnako živé a cítiace tvory, ktoré si zaslúžia rešpekt a svoj životný priestor.

Takto to cítime a toto je naša filozofia. Preto sa môžete spoľahnúť, že v  našom obchode nenájdete žiadnu značku, ktorá by sama testovala svoje produkty na zvieratách, obsahovala ingrediencie, ktoré boli testované alebo by ju vlastnila spoločnosť, ktorá to podporuje.

Že keď je to prírodná kozmetika, tak určite netestujú na zvieratách? Áno aj nie. Existuje niekoľko značiek organickej, či prírodnej kozmetiky, ktorá je možno dobrá pre človeka z hľadiska zloženia, no kúpou ich výrobkov podporujete ich materskú spoločnosť, ktorá zastrešuje aj mnoho ďalších značiek, ktorých produkty, či ingrediencie sa však na zvieratách veselo testujú. Prípadne sa predávajú v Číne, v ktorej zo zákona vyplýva, že každá kozmetická značka na tamojšom trhu, musí byť na zvieratách testovaná. Nehovoriac o tom, že výrobky mnohých známych značiek sa priamo v Číne aj vyrábajú. Viac asi hovoriť netreba. Takže suma sumárum, kúpite si produkt, ktorý je sám o sebe "cruelty free", ale jeho kúpou podporíte spoločnosť, ktorú zaujíma iba zisk a nehľadí na etické pravidlá zvierat ani ľudí.

027b22_b2e6154c2bb843999dcc2da8e6ef8fc1

My si výrobcov vyberáme. Inak povedané, kto chce vyrábať bio a prírodné produkty tej najvyššej kvality, ten predsa nebude mučiť zvieratá. Jeho myšlienkové pochody sú úplne inde. Všetky značky, ktoré predávame majú certifikáciu, ktorá v sebe zahŕňa aj podmienku, že všetky produkty ani ingrediencie na zvieratách nesmú byť testované.

Buďte teda krásne s kozmetikou ktorá je Cruelty free a Vegan. Je to úplne jednoduché. Ak muselo byť niečo dopredu odtestované na zvieratách, niečo za tým bude. Taký produkt predsa nemôže byť úplne zdravý ani pre Vás a tiež jeho kúpou, aj keď možno nevedome, ale priamo podporujete utrpenie.

petalogo     PETA pink bunny    CFI_LeapingBunny_RGB copy_7vegan_6trademark-logo

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.