O nás

Prečo krása bez chémie a čo to vlastne znamená? 

V dnešnej dobe ,keď ekológia nie je výsadou ,ale nutnosťou a kde je chémia všadeprítomná, či je to voda, vzduch alebo pôda, sa pokúšame napomôcť tým ľuďom, ktorí sa rozhodli ísť touto cestou.

Vieme, že existujú ľudia, ktorým na ekológii a vlastnom zdraví záleží a čoraz viac sa snažia žiť ekologickejšie a zdravšie. Jednou z ciest je i napomáhať si ku vlastnej kráse , no zároveň byť zdravší, čo platí nielen o ženách a mužoch, ale aj o tehotných ženách a hlavne o ich ešte nenarodených dieťatkách. Žena môže byť krásna aj počas tehotenstva a nemusí mať obavy o zdravie svojho dieťaťa, čomu produkty krasabezchemie.sk jednoznačne napomáhajú.

Nemôžeme síce zmeniť svet, ale môžeme zmeniť naše správanie sa k nemu. A založenie obchodu s vegánskou, prírodnou a bio kozmetikou bola jedna z ciest.

Radi si vyberáme produkty ,ktoré nám nebudú ubližovať, ale nebudú ani na úkor iných živých bytostí. Dlho sme hľadali značky a výrobcov kozmetiky, ktorá bude v súlade s naším presvedčením. A stále hľadáme. 

Vízia budúcnosti

Naša predstava o obchode nie je ničím obmedzovaná a budeme sa uberať len tým smerom, ktorý nás bude vnútorne napĺňať. Budeme sa snažiť ponúkať ľudom široké spektrum produktov, aby sa mohli o seba starať s pocitom lásky, pokoja a zdravia. 

Naša odmena!

Ak raz zažijete pocit, keď vás poteší radosť druhého človeka, tak si uvedomíte, že ten hrejivý stav si nie sme schopní kúpiť za žiadne peniaze. A keď to robíte v súlade s vlastným presvedčením, tak je to o to jednoduchšie. A naša najväčšia odmena sú recenzie od spokojných zákazníkov a ich podpora.

 

Naše mottá

Negatívnym myslením ešte nikto nič pozitívne nedokázal.

Na svete je možné všetko, tak sa neobmedzujme rozumom.

Nevešajme hlavy, sme v tom všetci spolu a cesta je každému jasná.

 

Spolu to zmeníme.

 

 

Váš tím

Krása bez chémie

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.