Cosm'etika

Cosm´etika je česká dekoratívna biokozmetika vyrábaná v Taliansku. Obsahuje luxusné prírodné suroviny - sľudu a minerálne pigmenty, kandelilový vosk, perilový olej a ďalšie hodnotné rastlinné oleje. Celodenná výdrž a súčasne starostlivosť o pleť. Konzervácia striebrom pôsobí preventívne proti problematickým prejavom pleti.
 
Výrobcovia značky Cosm'etika majú hlbokú úctu k prírode a zvieratám.
 
Majiteľkou značky je Ing. Michaela Kochanová. Zástankyňa a propagátorka prírodnej kozmetiky a zdravého životného štýlu už 15 rokov. Práve majiteľka dbá na to, aby Cosm'etika spĺňala aj najnáročnejšie požiadavky a výsledkom používania bola zdravá a zamatovo jemná pokožka.
 
recenze-rtenky-cosmetika
 
Cosm'etika v sebe spája prírodné suroviny a najmodernejšie technológie vo výrobe kozmetiky. Má hlboký rešpekt k zvieratám a dbá na udržateľný rozvoj. Značka je prísne veganská (nie je testovaná na zvieratách a nenájdete v nej žiadne živočíšne produkty). Použité ingrediencie sú laboratórne hodnotené na prítomnosť, resp. absenciu GMO (geneteicky modifikované organizmy) a vo všetkých produktoch je teda nulový výskyt takýchto surovín.

Obalový materiál bol zvolený tak, aby sa minimalizoval vznik odpadu. Využívajú sa papierové obaly a refill systém.
 
Výrobky majú ľahkú štruktúru a jednoducho sa nanášajú. Vďaka jedinečnému zloženiu vydržia na pokožke veľmi dlho a tak ju budú celý deň chrániť a vyživovať bez toho, aby ju zaťažovali, či upchávali póry.

Cosm´etika je určena moderní a nezávislé ženě.
 
Značka nesie certifikát CPK a označenie Vegan.
 
cpk png     trademark-logo
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.