Veg-up

Veg-up je organická kozmetika z dielne talianskych laboratórií BeWell S.r.l. Je to mladá značka nesúca v sebe líniu vegánskej dekoratívnej aj ošetrujúcej kozmetiky, ktoré spĺňajú najvyššie kvalitatívne kritériá. Žiaden produkt tejto značky neobsahuje lepok (Gluten Free) a nie je testovaný na zvieratách. Zároveň všetky produkty sú vyrobené zo 100% prírodných surovín, ktoré boli vypestované v ekologickom poľnohospodárstve. Unikátne zloženie produktov je navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky všetkých typov pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

2

Vysoko kvalitné produkty sa vyrábajú v 2 vlastných výrobných závodoch. Nachádzajú sa vo Francúzsku, v oblasti Bretónsko. Táto oblasť je veľmi často vystavená extrémnym klimatickým podmienkam, častým a silným búrkam, silným prílivovým prúdom. Všetko sú to stresové faktory pre rast a vývoj morských rias. Tie, ktoré prežijú v sebe nesú mimoriadnu energiu. Nehostinné podmienky podporujú rozvoj prirodzených obranných systémov rias, čo im dáva neobvyklú silu. Morská voda z tejto oblasti obsahuje viac ako 110 účinných zložiek, vrátane minerálov a stopových prvkov vo veľmi podobných pomeroch ako sa nachádzajú v krvnej plazme. 

A v týchto vodách zbierajú ľudia z laboratórií BeWell viac ako 20 druhov morských rias na ploche stoviek kilometrov, vrátane ostrovov Quessant, až do srdca Írskeho mora. Riasy sa zbierajú čerstvé, následne sú prevezené do laboratórií, kde sa spracujú do 24 hodín. Okamžitý, efektívny a šetrný spôsob ich spracovania umožňuje zachovanie všetkých aktívnych zložiek získaných z mora a prírody. 

Rovnako morská voda z tejto oblasti je základom celej kozmetickej línie. Vyživuje, konzervuje a stabilizuje a to všetko prirodzeným a jemným spôsobom.

Okrem morskej vody a morských rias sa v produktoch nachádzajú vysoko kvalitné zložky ako napríklad šalvia muškátová, pšeničný proteín, jojobový a marhuľový olej, organická kukurica, hroznový olej a mnohé iné. 

Vďaka kvalitným surovinám, šetrnému spracovaniu a s využitím moderných technológií majú Veg-up výrobky mimoriadne príjemnú textúru, dobre a ľahko sa nanášajú. Dlho vydržia a okrem estetickej funkcie aj liečia a vyživujú každú pleť. O ich vhodnosti aj pre problematickú pleť sa už presvedčilo množstvo zákazníkov. Dobré krycie účinky majú všetky korekčné produkty, vrátane obľúbených BB krémov.

Primárnou ideou značky je ekológia a trvalá udržateľnosť, preto sú všetky jej výrobky zabalené v ekologických recyklovateľných obaloch.

Značka Veg-up nesie certitikáty BDIH a Vegan.

bdih_png        trademark-logo

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.