Jannine Olej na odstránenie chĺpkov

Neohodnotené
 
BESTSELLER
 

Jannine olej na odstránenie chĺpkov je zložený z byliniek a olivového oleja. Aplikuje sa po depilácii (strojčekom, voskom, cukrovou pastou), čiže vtedy, keď dochádza k odstráneniu chĺpku aj s korienkom. Svojím pôsobením účinne oslabuje korienky ochlpenia, čo sa prejavuje zjemňovaním nového vyrastajúceho chĺpku. Opakovaným používaním sa korienok natoľko oslabí, že chĺpok odumrie.

Vďaka oleju Jannine dochádza k zmierneniu podráždenia, ktoré vzniká depiláciou. Rovnako pomáha bojovať proti zarastaniu chĺpkov a začervenaniu.

Objem: 100ml

vegan png_1

Dostupnosť Momentálne vypredané
€13,50
Kód tovaru 971
Značka Jannine
Kategória Telové krémy a oleje
Položka bola vypredaná...
 

Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, sily (hrúbky) a aj frekvencie depilácie. Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. V priemere sa chĺpky stratia v rozmedzí 1 až 1,5 roka. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Použitie: Vmasírujte do pokožky bezprostredne po každej depilácii. V období medzi dvomi depiláciami sa olej neaplikuje

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie a bol certifikovaný Slovenskou zdravotníckou univerzitou. Bol testovaný na vzorke 20 záujemcov po dobu 1,5 roka.

Olej, ani ingrediencie neboli testované na zvieratách.

recenzie: olej na odstránenie chĺpkov Jannine

Recenzie priamo na stránkach výrobcu: http://www.jannine.sk/olej-na-odstranenie-chlpkov

Recenzie blogeriek: http://awards4beauty.blogspot.sk/2014/03/jannine-olej-na-odstranenie-chlpkov.html  |  http://mycosmetictests.blogspot.sk/2014/11/odstranenie-chlpkov.html


ZLOŽENIE: Olivový olej, extrakt z rastliny Uncaria Tomentosa (Vilcacora, ľudovo mačací pazúr)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.