Noili

Noili. To je jednoduchý a pritom hravý a svieži názov. Rovnako by sa dali opísať aj produkty, ktoré táto značka vyrába - jednoduché a svieže, no pritom nesmierne účinné a s kvalitným čistým zložením. 

Noili je mladá slovenská značka zameraná na výrobu 100% prírodných prvotriednych beauty olejov. Je založená na láske k prírode, k prirodzenosti a tiež vedeckých poznatkoch doktorky, ktorá je 'mamou' samotnej značky. Oleje sú plné vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov, ktoré sa dokonale postarajú o pleť s ohľadom na každý typ - suchú, mastnú, normálnu, aj tú, ktorá potrebuje anti-age starostlivosť; v lete aj v chladnom období, jednoduche presne tak ako to pleť potrebuje.

Oleje sú vyrábané v malých šaržiach pre udržanie, čo najvyššej čerstvosti, pretože čerstvosť, to je to, čo najviac ocení nie len naše telo v podobe stravy, ale aj samotná pleť v podobe kozmetiky. Noili Beauty oleje majú aj pomerne krátku trvanlivosť po otvorení - 6 mesiacov - čo značí o tom, že sa v nich nenachádzajú žiadne syntetické konzervanty, či iné zbytočné látky. Len čistá príroda, tá najlepšie vie, čo naše telo a pokožka potrebuje.

29
36 12936

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.