Noili

Noili je mladá slovenská značka prírodnej kozmetiky. Vznikla ako odpoveď na nedostatok kvalitných prírodných pleťových olejov na našom trhu. Podmienkami vzniku Noili olejov boli vlastnosti ako funkčnosť, čistota, bezpečnosť a nedráždivosť. Vďaka splneniu týchto kritérií sú Noili oleje vhodné od pleti mastnej a aknóznej až po pleť veľmi citlivú so sklonom k podráždeniu.        

stiahnuť

Prírodné oleje Noili pomáhajú bojovať proti starnutiu pleti, proti vráskam a zlepšujú celkový stav pokožky.  

aká je kozmetika noili?

Tak ako napovedá už samotný slogan značky, Noili je Clean. Fresh. Simple. Čistá, čerstvá a jednoduchá. 
Všetky produkty sú postavené výhradne na prírodnej báze. Bez zbytočných syntetických a dráždivých zložiek. Nemenej dôležitou vlastnosťou je účinnosť a bezpečnosť jednotlivých ingrediencií. Kozmetika Noili sa vyrába v malých objemoch a vďaka tmavým skleneným obalom je chránená a zachováva si svoje unikátne vlastnosti a česrtvosť.
Minimalizmus a jednoduchosť sa prejavuje nie len na dizajne výrobkov, ale aj v ich zložení. Množstvo zložiek nie je zbytočne priveľké, a to je pre pleť dobré.
 
Oleje Noili sú plné vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov, ktoré sa dokonale postarajú o pleť s ohľadom na každý typ - suchú, mastnú, normálnu, aj tú, ktorá si žiada anti-age starostlivosť; v lete aj v chladnom období, jednoduche presne tak ako to pleť potrebuje.
 

 

29
36 12936

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.